Často kladené dotazy


Produkt

Měření

Úpravy

Doba výroby

Vše o produktu

Nejsem si jist konfigurací. Co když tím oblek pokazím?

Všechny obleky jak je vidíte na fotkách jsou již nakonfigurovány tak, že není nutné nic měnit. Necítíte-li se tedy na vlastní styling, stačí jen přidat produkt do nákupní tašky a objednat. Pokud ale přeci jen konfigurovat chcete, a nejste si jisti, nebojte se na nás obrátit.

Je možné látky vidět na vlastní oči?

Ano, je možné si vzorník našich látek objednat domů, více informací najdete zde. Prohlédnout, osahat a klidně očichat si je můžete také přímo v našem pražském ateliéru. Je potřeba se na schůzku předem objednat - zavolejte nám nebo napište.

Je možné s vámi výběr obleku konzultovat?

Že váháte! Napište nám nebo zavolejte. Buďto vám poradíme, nebo vás uklidníme. V obou případech to bude rozumně strávený čas.

Mám netypickou postavu, je tohle i pro mě?

Šijeme na míru (made to measure) takže i na vás. Jsme tu pro osoby s jakkoli netypickou postavou.

Mohu si nechat vyšít monogram?

Ano. Stačí v detailu produktu kliknout na "Upravit". Zde naleznete možnost vyšití monogramu a spoustu dalších úprav.

Jaká je cena za oblek na míru?

Oblek na míru u nás pořídíte za 16.990 Kč. U každého produktu v našem e-shopu vidíte jeho cenu a ta zůstává pořád stejná ať už si vyberete jakoukoliv konfiguraci.

Chci oblek na svatbu, poradíte mi?

A jak rádi! Můžeme vám nabídnout jak formálnější modely, tak i ležérnější outfit. Určitě se nám ozvěte – probereme všechno podstatné.

Jak se mám o oblek starat, aby mi vydržel co nejdéle?

Správné udržování odpovídá udržitelnosti, která je součástí naší dlouhodobé vize. I proto ke každému oděvu přibalujeme informace o tom, jak mu napomoci k co nejdelšímu životu po vašem boku. Tématem se zabývá i náš blog.

Mám (skoro) vybráno, co mě čeká po dokončení objednávky?

Tak to jste na dobré cestě! Teď už jen projděte košíkem, kde se vás zeptáme na pár standardních kontaktních údajů, abysme věděli, kam oblek poslat. Za pár kliků budete u konce, na kterém vás bude čekat odkaz na stažení appky a také kód k přihlášení. Potom už to bude raz dva, naše aplikace vám vše jednoduše vysvětlí. 

Stačí si jenom stáhnout aplikaci? Nepotřebuji krejčovský metr?

V tom právě spočívá půvab naší aplikace. K naměření vašich tělesných proporcí potřebujete pouze ji a člověka, který v ní pořídí pár vašich fotografií.

Co když nemám nikoho, kdo by mě mohl v aplikaci nafotit?

To my vás v tom tedy nenecháme. Pojďte si s námi domluvit schůzku u nás v pražském ateliéru – slibujeme, že zde o vás bude dobře postaráno. Kontaktujte nás na čísle +420 608 954 478.

Zvládnu pracovat s aplikací i já?

Snadnější už to být ani nemůže. Naši aplikaci si ochočí každý, kdo zvládne obsloužit fotoaparát telefonu či tabletu. Celým procesem vás srozumitelně povedeme krok za krokem.

Je možné si aplikaci prohlédnout ještě před objednávkou?

Samotná aplikace bez přidělené objednávky vám nic moc neprozradí. Funguje na bázi fotoaparátu, ve kterém dle snadných instrukcí pořídíte pár fotek. Ty se nám následně odešlou a podle zásad GDPR spárují s vaší objednávkou. 
Objednávkou se k ničemu nezavazujete, zaplatit můžete, až budete chtít.

Kde je vhodné fotky pořizovat?

Nejvhodnější je zapózovat nám před světlou stěnou za dobré světelnosti. Neměl byste příliš splývat s tím, co je za vámi. Potřebujeme rozeznat vaši postavu.

A myslete na to, že budete potřebovat přibližně metr a půl odstup od člověka, který fotky pořizuje.

Jakou mám záruku, že mé fotky nebudou zneužity?

Aplikace obsahuje bezpečnostní prvek, díky kterému všechny fotky spojené s objednávkou uchováváme v anonymitě. Nejsou spojeny se jménem zákazníka, ale se speciálním číslem objednávky. Navíc fotky uchováváme jen po dobu nutnou k vyřízení vaší objednávky, potom je spolehlivě smažeme. 

Zodpovědně bereme též veškerá další data, která nám svěříte – vaše osobní údaje uchováme v plném souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Více v našich podmínkách ochrany osobních údajů.

Jak poznám, že jsem to všechno nafotil správně?

Fotky zhodnotíme odborným okem a v případě, že z nich vyčteme vše podstatné, obdržíte potvrzující e-mail zhruba do 2-3 dnů. 

Budu se muset fotit i při další objednávce?

Vy jste si to snad užíval!

Fotky ale znovu nepotřebujeme. Celý ten proces je potřeba absolvovat pouze jednou. Po první zakázce už vaše míry máme a pokud se výrazně nezmění vaše tělesné proporce, stačí objednat a finální outfit je do 2-3 týdnů u vás. 

Jak probíhá měření?

 Co když to nepadne?

Co když mi oblek v něčem nepadne?

Něco takového bychom sami sobě nikdy neodpárali. Na naše outfity proto dáváme záruku spokojenosti, veškeré úpravy jdou tedy na náš účet. V případě, že by se oblek s vaší postavou přeci jen v něčem rozcházel, srovnáme to zdarma dodatečně přímo u nás v ateliéru. Zde vás rádi uvidíme i v případě, pokud si oblek budete chtít vyzkoušet ještě před převzetím.

Více o dodatečných úpravách zde.

Jak poznám, že mi oblek sedí tak, jak by měl?

Věříme, že to poznáte hned poté, co si ho obléknete. Správně padnoucí outfit zalichotí vaší postavě, přilne k tělu a zároveň nabídne dostatečnou volnost pohybu.

Chcete-li pro posouzení uplatnit objektivní kritéria, nahlédněte prosím sem.

Co když budu potřebovat dodatečné úpravy?

Dobře víme, že hlavní je, aby vám to slušelo. Garantujeme skvěle padnoucí outfit bez nutných dodatečných úprav. Ale kdyby bylo potřeba, všechny případné úpravy budete mít gratis. 

Jak dlouho to celé trvá?

To záleží na tom, jak dlouho se známe.

První objednávka zabere zhruba 5 týdnů (dle toho, za jak dlouho nám potřebné fotky dodáte). Potom 2-3 týdnuy čekáte na zkušební outfit, a další 2-3 týdny na ten finální. 

Od druhé objednávky se proces zkracuje jelikož již máme vaše míry. Rovnou vám pošleme hotový outfit, což trvá 2-3 týdny od objednávky. 

Je možné expresní zpracování objednávky?

Standardně expresní výrobu nenabízíme, chápeme však, že někdy může být otázka rychlosti výroby naprosto zásadní. V takovém případě nám dejte vědět, a my s vámi probereme naše aktuální časové možnosti.

Na kolik mě vyjde poštovné a balné?

Poštovné i balné je samozřejmě v ceně. 

Jak dlouho to trvá?

                 Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Máme pro vás dobré zprávy

Prozraďte nám svoji e-mailovou adresu a do schránky vám pravidelně padne newsletter o tom, na čem zrovna vyšíváme.