Co když mi oblek v něčem nepadne?

Odpovědnost za výsledek je na nás

Něco takového bychom sami sobě nikdy neodpárali. Na naše outfity proto dáváme záruku spokojenosti. Spolehlivost padnoucího outfitu si pojišťujeme už v průběhu tzv. zkušebním oblekem, který očekávejte 2 - 3 týdny po odeslání fotek. Ten nám pomůže odhalit všechna tajemství, která pro padnoucí oblek potřebujeme znát. Navíc v momentě, kdy Vám odsouhlasíme správnosti fotek, veškerá odpovědnost za výsledek je na naší straně.

Krejčovské úpravy

V případě, že by se finální outfit s vaší postavou přeci jen v něčem rozcházel, srovnáme to bezplatně mezi nimi dodatečně přímo u nás v ateliéru v centru Prahy. Prostě si jen domluvte schůzku.

Přešití celého outfitu

Pokud by se i přes všechnu snahu nepodařilo outfit udělat tak, aby padl, a nepomohly mu ani drobné úpravy, ušijeme Vám celý outfit znova na naše náklady. U nás máte totiž garanci spokojeného zákazníka v ceně :). 

OBAVY STRANOU


Díky technologickému řešení, které ke zjištění tělesných proporcí a mír používáme, jsme si už na více než stovce obleků (a různých postavách) otestovali, že obavy nepadnoucího obleku jsou zbytečné. Nebráníme se ale drobným úpravám, které k šití na míru často patří. Se vším si bezplatně poradíme v našem pražském ateliéru. Nás by totiž mrzelo, kdybyste nám měl něco za zlé :). Proto od nás odcházíte až v momentě, kdy jste spokojený. 


Najdete nás na adrese

Pštrossova 207/1
110 00 Praha 1
Ukázat na mapě

Potřebujete poradit?

online@manemo.cz
+420 608 954 478
Po - Pá 9:00 - 17:00

Máme pro vás dobré zprávy

Prozraďte nám svoji e-mailovou adresu a do schránky vám pravidelně padne newsletter o tom, na čem zrovna vyšíváme.