Chinos béžové

Přidat do wishlistu
Cena: 3 490 Kč Původní cena:

Dress code není žádná šifra, pokud máte doma chinos. Navlékněte se do nich a ustojíte většinu společenských akcí. Formálních, neformálních i těch prostě normálních. Klidně tak můžete jít z jednání rovnou na firemní večírek a odtud na poslední s přáteli. Chinosky budou sedět jak vám, tak i okolí.

Velikost: šijeme na míru
Chci se podívat na vzorník

Moje úpravy na těchto kalhotách:

Upravit tyto chinos
Chci tyto chinos
Pasový límec
Prodloužený s poutky

Perfektně pasuje k formálním opaskům standardní šířky.

Se stahovačkou bez poutek

Poněkud extravagantnější pohodlí stahovačky, nahrazující klasický opasek. Oceníte zejména při celodenním nošení.

Přední díl kalhot
Hladký s puky

Klasika oblekových kalhot, které se nedá nic vytknout, a to v žádné společnosti.

Se sámkem

Rozšíření v přední části kalhot vytváří více pohodlí. Uvolněnější je tento střih i společensky, k formálním oblekům se proto příliš nehodí.

Zakončení kalhot
Hladké

Moderní, tedy i nejnošenější varianta, se kterou nemůžete šlápnout vedle.

S manžetou

Dříve populární zakončení, které se pomalu vrací zpátky. Ideálně, pokud chcete vykročit z davu směrem k tradiční krejčovině. Šířka manžet je 4 cm.

Knoflíky
Přejete si vyšít monogram?
Varianta
Barva monogramu
Umístění monogramu

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Snaží se vám vyrovnat

Hlásat, že chinos šijeme ze stoprocentní bavlny, by na vás asi dělalo dostatečný dojem. My jsme však na bavlně kousínek ubrali, abychom vám mohli dopřát dvouprocentní elastan. Díky němu s vámi chinos ustojí více a budou vám sedět lépe. Materiál je střední gramáže 230g/m, což ho předurčuje k celoročnímu nošení.

Vezměte si je do parády

V našem konfigurátoru si můžete navolit nejen pásový límec (poutka, nebo stahovačku), řešení předního dílu (puky, nebo sámek) či zakončení (hladké, nebo s manžetou). S naším konfigurátorem máte svůj vlastní styl v kapse i třeba v jedné z mnoha variant knoflíků. Dáme se do toho?

Mohlo by se vám také hodit

Sako modré Sako modré

Sako modré

Cena: 8 990 Kč

Košile bílá Košile bílá

Košile bílá

Cena: 2 290 Kč

Košile modrá Košile modrá

Košile modrá

Cena: 2 290 Kč

Chinos hnědé Chinos hnědé

Chinos hnědé

Cena: 3 490 Kč