Chinos hnědé

Přidat do wishlistu
Cena: 3 490 Kč Původní cena:

Za muže ať mluví chinos. Univerzální voják pro nasazení do každé společenské akce. Ostatně, byla to právě armáda, kdo tento typ kalhot vymyslel – pro vojáky, jejichž uniforma večer konečně mohla zůstat na ramínku. Bavlněná disciplína s příměsí elastického pohodlí. V poklidném souladu s košilí, s tričkem... a vlastně i s rolákem. Jednoduše: Pohov.

Velikost: šijeme na míru
Chci se podívat na vzorník

Moje úpravy na těchto kalhotách:

Upravit tyto chinos
Chci tyto chinos
Pásový límec
Prodloužený s poutky

Perfektně pasuje k formálním opaskům standardní šířky.

Se stahovačkou bez poutek

Poněkud extravagantnější pohodlí stahovačky, nahrazující klasický opasek. Oceníte zejména při celodenním nošení.

Přední díl kalhot
Hladký s puky

Klasika oblekových kalhot, které se nedá nic vytknout, a to v žádné společnosti.

Se sámkem

Rozšíření v přední části kalhot vytváří více pohodlí. Uvolněnější je tento střih i společensky, k formálním oblekům se proto příliš nehodí.

Zakončení kalhot
Hladké

Moderní, tedy i nejnošenější varianta, se kterou nehrozí žádný společenský přešlap.

S manžetou

Ze středního proudu již zakončení manžetou vystoupilo, proto se bude hodit buďto ke klasice smokingů, či naopak k výstřednějším kombinacím. Šířka manžet je 4 cm.

Knoflíky
Přejete si vyšít monogram?
Varianta
Barva monogramu
Umístění monogramu

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Snaží se vám vyrovnat

Hlásat, že chinos šijeme ze stoprocentní bavlny, by na vás asi dělalo dostatečný dojem. My jsme však na bavlně kousínek ubrali, abychom vám mohli dopřát dvouprocentní elastan. Díky němu s vámi chinos ustojí více a budou vám sedět lépe. Materiál je střední gramáže 230g/m, což ho předurčuje k celoročnímu nošení.

Vezměte si je do parády

V našem konfigurátoru si můžete navolit nejen pásový límec (poutka, nebo stahovačku), řešení předního dílu (puky, nebo sámek) či zakončení (hladké, nebo s manžetou). S naším konfigurátorem máte svůj vlastní styl v kapse i třeba v jedné z mnoha variant knoflíků. Dáme se do toho?

Mohlo by se vám také hodit

Sako béžové s kostkou Sako béžové s kostkou

Sako béžové s kostkou

Cena: 8 990 Kč

Košile bílá Košile bílá

Košile bílá

Cena: 2 290 Kč

Košile modrá Košile modrá

Košile modrá

Cena: 2 290 Kč

Chinos béžové Chinos béžové

Chinos béžové

Cena: 3 490 Kč