Kravata hnědá s modrým vzorem

Přidat do wishlistu
Cena: 790 Kč Původní cena:

Ne že by s hnědou nemohla být hlína. Její nositel však o sobě vždy dává najevo, že raději stojí oběma nohama pevně na zemi, což se hodí zejména ve chvílích, kdy chcete budit spíše konzervativní dojem. Tento vzor vkusně využívá faktu, že nejvíce to hnědé sluší vedle modré. Bílé puntíky vše zjemňují a dodávají vázance na formálnosti.

Chci tento doplněk

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Tak vábí hedvábí

Sáhněte po kvalitě, kterou jen tak nezmačkáte. Kravata je tkána ze stoprocentního hedvábí, které je příjemné jak na dotek, tak na pohled. Aby proporčně ladila s klopami našich obleků, zvolili jsme šířku 8 cm.

Mohlo by se vám také hodit