Kravata modrá s hnědým vzorem

Přidat do wishlistu
Cena: 790 Kč Původní cena:

Na nohách hnědá obuv, u pasu hnědý opasek a na ruce hodinky s hnědým řemínkem. Vidíte se v tom? Tak se na sebe podívejte s touto kravatou a budete mít jasno. Její vzor vše rafinovaně propojí a vy pak můžete s kůží i na ten nejdrsnější trh. Koženě tam rozhodně působit nebudete.

Chci tento doplněk

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Tak vábí hedvábí

Sáhněte po kvalitě, kterou jen tak nezmačkáte. Kravata je tkána ze stoprocentního hedvábí, které je příjemné jak na dotek, tak na pohled. Aby proporčně ladila s klopami našich obleků, zvolili jsme šířku 8 cm.

Mohlo by se vám také hodit