Kravata modrá s vínovým pruhem

Přidat do wishlistu
Cena: 790 Kč Původní cena:

Tato kravata je vyvedena v barvě komunikace. A to, co říká, se vám bude líbit. Modrý klid ve výjimečně příjemném kontrastu s vášnivou vínovou silně naznačuje vaši vnitřní jistotu, což pomůže dodat váhu každému rozumnému argumentu. Vše podtrhuje vzor diagonálního pruhu, posilující dojem profesionality.

Chci tento doplněk

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Chyťte stoprocentní vlnu

Jen si sáhněte – žádný polyester, žádný nylon, čistá kvalita čisté vlny. Díky tomu vázanka není tolik lesklá, působí ležérněji a je tak vhodným společníkem i pro méně formální události. Aby proporčně ladila s klopami našich obleků, zvolili jsme šířku 8 cm.