Kravata modrá se vzorem paisley

Přidat do wishlistu
Cena: 790 Kč Původní cena:

Kašmírové vzory jsou skvěle vkusným zpestřením každého pánského šatníku. Tento byl navržen s citlivým ohledem na ty, kteří na tzv. paisley teprve sbírají kuráž a bohaté zdobení zatím vnímají jako příliš velký skok do neznáma. Udělejte první krůček a uvidíte, jak rychle vám tyto slzičky padnou do oka. Rádi toho budeme s touto kravatou součástí.

Chci tento doplněk

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Tak vábí hedvábí

Sáhněte po kvalitě, kterou jen tak nezmačkáte. Kravata je tkána ze stoprocentního hedvábí, které je příjemné jak na dotek, tak na pohled. Aby proporčně ladila s klopami našich obleků, zvolili jsme šířku 8 cm.

Mohlo by se vám také hodit

Oblek modrý denní Oblek modrý denní

Oblek modrý denní

Cena: 12 990 Kč

Oblek navy modrý Oblek navy modrý

Oblek navy modrý

Cena: 12 990 Kč

Oblek tmavě šedý Oblek tmavě šedý

Oblek tmavě šedý

Cena: 12 990 Kč

Oblek světle šedý Oblek světle šedý

Oblek světle šedý

Cena: 12 990 Kč