Kravata navy modrá

Přidat do wishlistu
Cena: 790 Kč Původní cena:

Podvědomě se k navy modré vázance vážou obrazy pilotů a kapitánů, jejichž uniforem tato kravata bývá pevnou součástí. I proto vám pomůže získat si respekt, díky kterému v práci nepoletíte a na večírku na vás nikdo nebude dělat vlny. Doporučujeme kombinovat s košilí světle modré barvy.

Chci tento doplněk

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Tak vábí hedvábí

Sáhněte po kvalitě, kterou jen tak nezmačkáte. Kravata je tkána ze stoprocentního hedvábí, které je příjemné jak na dotek, tak na pohled. Aby proporčně ladila s klopami našich obleků, zvolili jsme šířku 8 cm.

Mohlo by se vám také hodit

Oblek světle šedý Oblek světle šedý

Oblek světle šedý

Cena: 12 990 Kč

Oblek černý Oblek černý

Oblek černý

Cena: 12 990 Kč

Oblek s vestou – tmavě šedý Oblek s vestou – tmavě šedý

Oblek s vestou – tmavě šedý

Cena: 16 980 Kč

Oblek tmavě šedý Oblek tmavě šedý

Oblek tmavě šedý

Cena: 12 990 Kč