Kravata vínová s bílým vzorem

Přidat do wishlistu
Cena: 790 Kč Původní cena:

I vázanka se může odvázat. Třeba tímto výrazným vzorem, který v osvědčené barevné kombinaci bordó plus bílá přislibuje jednání na rovinu. Ideálně pak jednání obchodní. Barva vína je ostatně pro taková setkání s oblibou volena právě proto, aby pomohla brzy se opíjet úspěchem.

Chci tento doplněk

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Sáhněte po kvalitě

Žádný polyester, žádný nylon. Kravata je tkána z hedvábí s příměsí vlny, která přidává na struktuře a ležérnějším dojmu. Aby proporčně ladila s klopami našich obleků, zvolili jsme šířku 8 cm.

Mohlo by se vám také hodit