Oblek modrý denní

Přidat do wishlistu
Cena: 12 990 Kč Původní cena:

Potrpíte-li si na hnědé řemínky, polobotky nebo brašny, v tomto modelu budete do posledního póru ve své kůži. Možná to dokonce bude na kůži husí: Světle modrá s hnědou ladí v elektrizujícím kontrastu, a tak jsme pro něj zvolili hnědé knoflíky. Jaký vám k tomu všemu bude pasovat opasek, to asi není třeba dodávat…

Velikost: šijeme na míru
Chci se podívat na vzorník

Moje úpravy na tomto obleku:

Upravit tento oblek
Chci tento oblek
Klopa
Klasická klopa

Bezpečná volba, která padne všem typům postav i společenských událostí. Ideální je do běžného pracovního provozu – do kanceláře či na obchodní jednání.

Špičatá klopa

Výstřednější typ, který ocení zejména statnější figury – opticky přidá v ramenou a ubere v pase. Skvělá volba pro večírky i vážněji laděné slavnosti.

Náprsní kapsa
Lištová kapsa

Pokud jde o formální sako, je volba této varianty spíše formalita. Ledaže byste stáli o trochu té extravagance.

Nakládaná kapsa

Ležérnější varianta vhodná pro volnočasová či jinak ležérní saka.

Kapsy
Dvouvýpustkové s patkou

Univerzální varianta pro všechna formální saka.

Šikmé dvouvýpustkové s patkou

Konvence v anglickém stylu, více než vhodná pro formální typy sak.

Nakládané

Volnější varianta, skvělá pro méně formální i zcela neformální saka.

Počet knoflíků na rukávu
4 knoflíky

Nejste-li si jisti, zvolte tuto formální variantu. S klasikou čtyř knoflíků se nemůžete přepočítat.

3 knoflíky

Ne zcela tradiční, a tedy o to více uvolněná varianta pro ležérnější outfity.

Pasový límec
Prodloužený s poutky

Perfektně pasuje k formálním opaskům standardní šířky.

Se stahovačkou bez poutek

Poněkud extravagantnější pohodlí stahovačky, nahrazující klasický opasek. Oceníte zejména při celodenním nošení.

Přední díl kalhot
Hladký s puky

Klasika oblekových kalhot, které se nedá nic vytknout, a to v žádné společnosti.

Se sámkem

Rozšíření v přední části kalhot vytváří více pohodlí. Uvolněnější je tento střih i společensky, k formálním oblekům se proto příliš nehodí.

Zakončení kalhot
Hladké

Moderní, tedy i nejnošenější varianta, se kterou nehrozí žádný společenský přešlap.

S manžetou

Ze středního proudu již zakončení manžetou vystoupilo, proto se bude hodit buďto ke klasice smokingů, či naopak k výstřednějším kombinacím. Šířka manžet je 4 cm.

Knoflíky
Přejete si vyšít monogram?
Varianta
Barva monogramu
Přejete si přidat vestu?

Kdo jednou zkusil vestu střiženou na míru, bude si bez ní už navždy připadat nahý. Vestu si oblíbíte zejména díky její praktičnosti. Při odložení saka dodá na sebejistotě a během chladnějších měsíců poslouží jako vrstva navíc. Přidáme k obleku padnoucí vestu?

Cena: 3 990 Kč
Přejete si přidat druhé kalhoty?

S druhým párem kalhot prodloužíte životnost obleku na dvojnásobek. Jestli vám to za to stojí? Na to vsaďte kalhoty: V zájmu o co nejdelší nositelnost obleku vám na druhý pár dáme slevu. Přejete si přidat druhý pár?

Cena: 3 990 Kč

Nemusíte nikam chodit
Po dokončení objednávky na webu vám pošleme speciální kód, kterým se přihlásíte do naší aplikace. Stačí následovat instrukce, zabere to asi 15 minut. Více o tom, jak to funguje.

Garance padnoucího outfitu
Všechny naše outfity šijeme na míru. Neseme plnou odpovědnost za výsledek. Případné drobné úpravy provedeme zdarma. Kdyby se přece jen něco pokazilo, ušijeme vám outfit znova na naše náklady.

S výbem pomůže stylista
Tápete? Něco hapruje? Náš stylista vám rád poradí volejte, mailujte, použijte chatovací okno. Máte-li pocit, že to nezvládnete na dálku, objednejte se rovnou na schůzku.

Merino vlna - padne zlehka

Při důležitých setkáních vás náš šat podpoří nejen svou působivostí, ale též uzpůsobením – šijeme ze 100% australské merino vlny silných termoregulačních vlastností. Vlákna o jemnosti 130S a váze 270 g/m z látky dělají ideál pro celoroční nošení. Viskoelastické vlastnosti pak snižují mačkavost a pomáhají obleku udržet původní tvar.

Podšívka - dýchá zhluboka 

Lepší materiál pro podšívku jsme si nemohli přát. Jedná se o podšívky japonské značky Bemberg™, která je vyrábí z plně rozložitelného materiálu, dýchajícího s větší lehkostí než pravé hedvábí. Kombinace podšívky a přírodní látky se postará o dostatečný komfort během nošení.

Konfigurace - bude po vašem

Oblek vám rádi přizpůsobíme od klopy až k patě. S naším konfigurátorem máte svůj vlastní styl v kapse i třeba v jedné z mnoha variant knoflíků. Neřekneme ani puk. Dáme se do toho?

Mohlo by se vám také hodit