Jak to funguje?


Vyberte si z naší kolekce

V pohodě si to tu všechno prohrabejte online. Upravujte dle libosti, případně se klidně ptejte v okně chatu vpravo dole, nebo volejte, mailujte. Kolekci jsme nachystali tak, že je velmi jednoduché poskládat si celý outfit. Všechny objednávky ještě zkontroluje náš stylista, jestli vše ladí. Pokud by bylo potřeba něco poupravit, ozve se vám. 

Stáhněte si aplikaci a vyfoťte se

Naše chytrá aplikace MANEMO ONLINE vás krok po kroku povede jednoduchým procesem. Než se však do ní pustíte, poproste o přítomnost kolegu, kámoše, ségru... jakoukoli spřízněnou duši, která si na vás najde 10 minut. Pak už stačí zadat pár tělesných údajů a připojit pár fotografií své postavy, ze kterých vyčteme vaše tělesné míry. 

Zkušební oblek obdržíte za 2-3 týdny

Jakkoli své aplikaci věříme, přece jenom to bude chtít přezkoušet. Zůstaňte ale v klidu doma: Za 2 - 3 týdny od odeslání objednávky vám necháme doručit zkušební oblek, ve kterém zapózujete ještě pro pár dalších fotek. Zkušební oblek následně nikam neposíláte. Pouze ho můžete předat kurýrovi, až vám přiveze finální oblek. A my se postaráme o jeho likvidaci.

Finální oblek odešleme za další 2 týdny 

Nyní mají všichni ve všem jasno. My víme, co máme dělat, a to také uděláme. Vy si zase můžete být jistý, že váš hotový outfit bude doma do 2 - 3 týdnů od fotek ve zkušebním obleku. Těšíte se?

Příště už jen objednejte. Vaše míry máme.

Celý tento proces stačí podstoupit jen jednou. Veškeré míry si u vás poznačíme a při dalších objednávkách je vysypeme z rukávu o správné délce.

Často kladené dotazy

Produkt

Měření

Doba výroby

Úpravy