Jak to funguje?

Cesta za nejoblíbenějším outfitem se skládá jen ze 4 jednoduchých kroků.


1. Vyberte si z naší kolekce a dokončete objednávku


V pohodě si to tu všechno projděte - naše kolekce. Upravujte dle libosti, případně se klidně ptejte v okně chatu vpravo dole, nebo volejte, mailujte. Nebo si domluvte schůzku v našem pražském ateliéru. 

Kolekci jsme nachystali tak, aby šlo jednotlivé kousky lehce kombinovat. Všechny objednávky ještě zkontroluje náš stylista, jestli vše ladí. Pokud by bylo potřeba něco poupravit, ozve se vám. 

2. Stáhněte si aplikaci a nechte se vyfotit


Jakmile dokončíte objednávku na webu, pošleme vám přístup do naší aplikace. Z vašeho pohledu aplikace vypadá jako obyčejný foťák. Necháte se vyfotit podle instrukcí a pošlete nám fotky. Nejsme fitness appka, takže nečekejte, že zjistíte obvod svého hrudníku nebo bicepsu :). Dozvíte se jen to, že jste fotky úspěšně odeslal. Zbytek nechte v klidu na nás.

Co budete potřebovat?

  • váš mobil se staženou appkou

  • přístupový kód do aplikace - přijde vám do emailu hned po dokončení objednávky

  • spřízněnou duši, který vás vyfotí (a před kterou se neostýcháte trochu poodhalit :)

  • 10 minut vašeho času

3. Zkušební oblek vám přijde za 2 týdny

Jakkoli své aplikaci věříme, přece jenom to bude chtít přezkoušet. Zůstaňte ale v klidu doma: Za 2 - 3 týdny od odeslání objednávky vám domů dorazí zkušební oblek, ve kterém zapózujete ještě pro pár dalších fotek v naší aplikaci. Opět o zbytek se postaráme my.

Zkušební oblek následně nikam neposíláte. Pouze ho můžete předat kurýrovi, až vám přiveze finální oblek. A my se postaráme o jeho likvidaci.

4. Finální oblek odešleme za další 2 týdny 

Nyní mají všichni ve všem jasno. My víme, co máme dělat, a to také uděláme. Vy si zase můžete být jistý, že váš hotový outfit bude doma do 2 - 3 týdnů od fotek ve zkušebním obleku. Těšíte se?

Příště už jen objednejte. Vaše míry máme.

Celý tento proces stačí podstoupit jen jednou. Veškeré míry si u vás poznačíme a při dalších objednávkách je vysypeme
z rukávu o správné délce. Pak už stačí jen objednat jako v klasickém eshopu.

Často kladené dotazy

Produkt

Měření

Doba výroby

Úpravy