OBLEČENÍ NA MÍRU
Z POHODLÍ DOMOVA
S REVOLUČNÍ APLIKACÍ

Jdeme s dobou,
a tak vy nemusíte chodit nikam

Obleky na míru

Metodu oblečení na míru "made to measure" jsme posunuli o krok dál, blíže dnešnímu člověku. Máme pro vás kolekci outfitů, se kterými nemůžete sáhnout vedle. A to vám dovolíme upravit si střih klop, kapes a dalších důležitých partií obleku. Rádi přidáme i monogram.

Pouze z fotek

Žádný metr, žádný krejčí... Ani se vás nedotkneme, dokonce se ani nepotkáme, a přece dosáhneme toho, aby byla ruka v tom správném rukávu. Stačí pořídit pár fotek za pomocí naší chytré aplikace, my se následně pustíme do šití. A do měsíce máte váš oblek doma.

Buďte u toho, až to spustíme.
Odměníme se vám košilí na míru a kravatou k obleku zdarma

do spuštění

O co jde?

Exkluzivně vyzkoušíte, jak lze pořídit oblek na míru v pohodlí domova přes revoluční aplikaci. Budete-li tedy v první stovce zájemců.

Co získáte?

K první objednávce obleku na míru
(v ceně 12.990,-) od nás dostanete zdarma prvotřídní výbavu pro dotvoření outfitu: košili na míru a kravatu.

Jdete do toho s námi?

Prozraďte nám svůj kontakt a do schránky vám padne, jak to bude fungovat a kdy si můžete objednat svůj historicky první oblek na míru za pomocí aplikace.
K první objednávce obleku dostanete košili na míru a kravatu vlastního výběru zdarma. Platí pouze pro prvních 100 registrovaných do 22. 6. 2020.

Zpráva byla odeslána. Děkujeme za Vaši reakci.

Kdo vůbec jsme?

Výpravy do nových vod podnikáme už roky. Máme za sebou jeden úspěšný projekt s pánskou módou na míru, a také investory, kteří rozhodně nejsou ve světě businessu žádnými nováčky.

Myslíme to vážně. V úsilí o nejvyšší možnou kvalitu jsme navštívili desítky dodavatelů po celém světě. Měsíce jsme pak věnovali vývoji spolehlivé aplikace pro pořízení obleku z pohodlí domova. Oslovili jsme své známé a příznivce, kteří s námi prošli procesem testování. Díky tomu se můžeme pochlubit téměř stovkou padnoucích obleků ušitých pouze na základě fotek.

Zkušenost s oblekem Menro

​S oblekem od značky Menro jsem naprosto spokojen. Kvalitní oblek za velmi dobrou cenu. Skvělý byl i přístup personálu při ladění finální podoby obleku.
Jiří Opletal
Oblek, který jsme si s kolegou nechali šít, padne skvěle a díky kvalitním materiálům, ze kterých Menro šije, se v něm cítím neuvěřitelně pohodlně.
Ondřej Rájecký
​Oceňuji profesionální a milý přístup zaměstnanců, firma Menro mimo to nabízí skvělé střihy a kvalitní látky. Opravdu doporučuji!
Petr Rožňák

Kontakty

info@menro.cz
+420 725 911 810
Menro MTM s.r.o.
Pštrossova 207/1
110 00 Praha 1