OBLEČENÍ NA MÍRU
Z POHODLÍ DOMOVA
S REVOLUČNÍ APLIKACÍ

Jdeme s dobou,
a tak vy nemusíte chodit nikam

Obleky na míru

Metodu šití oblečení na míru "made to measure" jsme posunuli o krok dál, blíže dnešnímu člověku. Máme pro vás kolekci outfitů, se kterými nemůžete sáhnout vedle. A to vám dovolíme upravit si střih klop, kapes a dalších důležitých partií obleku. Rádi přidáme i monogram.

Pouze z fotek

Žádný metr, žádný krejčí... Ani se vás nedotkneme, dokonce se ani nepotkáme, a přece dosáhneme toho, aby byla ruka v tom správném rukávu. Stačí pořídit pár fotek za pomocí naší chytré aplikace, my se následně pustíme do šití. A do měsíce máte váš oblek doma.

Dejte nám na sebe kontakt už teď
a my se vám odměníme košilí na míru a kravatou k obleku zdarma

do spuštění

O co jde?

Exkluzivně vyzkoušíte, jak lze pořídit oblek na míru v pohodlí domova přes revoluční aplikaci. Budete-li tedy v první stovce zájemců.

Co získáte?

K první objednávce obleku na míru
(v ceně 12.990,-) od nás dostanete zdarma prvotřídní výbavu pro dotvoření outfitu: košili na míru a kravatu.

Jdete do toho s námi?

Prozraďte nám svůj kontakt a k první objednávce obleku dostanete košili na míru a kravatu vlastního výběru zdarma. Platí pouze pro prvních 100 registrovaných do 28. 6. 2020. Zadáním Vašich údajů se nezavazujete k následnému nákupu.

Kdo vůbec jsme?

Jak to všechno začalo

Výpravy do nových vod podnikáme už roky. Máme za sebou jeden úspěšný projekt s pánskou módou na míru, a také investory, kteří rozhodně nejsou ve světě businessu žádnými nováčky.

Cesta k obleku na míru z fotky

Myslíme to vážně. V úsilí o nejvyšší možnou kvalitu jsme navštívili desítky dodavatelů po celém světě. Měsíce jsme pak věnovali vývoji spolehlivé aplikace pro pořízení obleku z pohodlí domova. Oslovili jsme své známé a příznivce, kteří s námi prošli procesem testování. Díky tomu se můžeme pochlubit téměř stovkou padnoucích obleků ušitých pouze na základě fotek.

Zkušenost těch, kteří už to vyzkoušeli

​S oblekem od značky Menro jsem naprosto spokojen. Kvalitní oblek za velmi dobrou cenu. Skvělý byl i přístup personálu při ladění finální podoby obleku.
Jiří Opletal
Oblek, který jsme si s kolegou nechali šít, padne skvěle a díky kvalitním materiálům, ze kterých Menro šije, se v něm cítím neuvěřitelně pohodlně.
Ondřej Rájecký
​Oceňuji profesionální a milý přístup zaměstnanců, firma Menro mimo to nabízí skvělé střihy a kvalitní látky. Opravdu doporučuji!
Petr Rožňák

Často se nás ptáte

Chci košili na míru a kravatu zdarma, co pro to musím udělat?

Je to snažší, než se zdá! Pro košili na míru a kravatu zdarma teď stačí pouze vyplnit náš formulář zde. Tím si zajistíte, že vám do e-mailu přistane informace o spuštění naší značky. Jakmile bude značka spuštěná (začátek července 2020), zašleme vám kód na košili na míru a kravatu zdarma k první objednávce. Který můžete (ale nemusíte) využít na objednávky do konce srpna 2020.

Vyplnil jsem formulář, ale nepřišlo mi žádné povrzení do e-mailu.

Tak to nás mrzí. Zkontrolujte složky hromadné pošty, případně spam. Pokud byste ani tam nenašel, tak se klidně ozvěte na info@menro.cz.

Opravdu pak bude možné objednat oblek na míru pouze z fotek? Co když mi to nebude sedět?

Ano, k pořízení obleku na míru nám stačí pouze fotky, které pořídíte v naší chytré aplikaci. K naměření vašich tělesných proporcí potřebujete pouze ji a člověka, který v ní pořídí pár vašich fotografií. Celý proces objednávky a garance spokojenosti se dozvíte hned, jak to spustíme. 

Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

Napište nám, odpovíme hned, jak to bude možné. Zastihnete nás na e-mailu info@menro.cz, případně na našich sociálních sítích. 

Kontakty

info@menro.cz
+420 725 911 810
Menro MTM s.r.o.
Pštrossova 207/1
110 00 Praha 1