O nás

Jak to všechno začalo


Výpravy do nových vod podnikáme už roky. Stojí za námi investor do startupů Pavel Jaroš spolu s podnikatelem Radkem Stavinohou, který coby zakladatel Invia.cz naučil Čechy pořizovat dovolenou online.

Oba pánové už roky úspěšně budují pánskou módní značku MANEMO, která v centru Prahy nabízí prvotřídní oblečení na míru. Podobný luxus teď chceme dopřát i těm, kteří by si na něj mnohdy ani nepomysleli.

Myslíme to vážně. V úsilí o nejvyšší možnou kvalitu jsme navštívili desítky dodavatelů po celém světě. Měsíce jsme pak věnovali vývoji spolehlivé aplikace pro změření a zkoušení oděvu z pohodlí domova. Oslovili jsme své známé a příznivce, kteří s námi prošli procesem testování. Díky tomu se můžeme pochlubit téměř stovkou padnoucích obleků ušitých pouze na základě fotek.

Výsledkem je MENRO: na dálku dostupné obleky na míru, šité z výhradně přírodních materiálů tak, aby člověk nejen skvěle vypadal, ale aby se skvěle cítil. 

Vyhověli jsme i těm nejnáročnějším. Vyhovíme i vám.

V pánské značce MANEMO jsme pomáhali do obleku mužům z vybrané společnosti. Znalosti, zkušenosti a grif, které jsme zde za ty roky nabyli, jsou teď k vašim službám.

NIKOLA
Marketing Manager
nikola.jarosova@menro.cz
DOMINIK
Product Manager
dominik.jochymek@menro.cz

Máme pro vás dobré zprávy

Prozraďte nám svoji e-mailovou adresu a do schránky vám pravidelně padne newsletter o tom, na čem zrovna vyšíváme.