Benefity pro zákazníky Menro

Platí pouze pro zákazníky, kteří se zaregistrují do zákaznické sekce.

Košile na míru zdarma pro vás i pro kolegu. Kdo k nám chodí ve dvou, neodchází s prázdnou.

Najděte si k sobě někoho, kdo by také rád nosil oblek na míru / outfit (sako + kalhoty). Nejenže tím oba vyřešíte, kdo vás vyfotí v naší aplikaci – ještě každý získáte košili na míru zdarma. A taky se před kolegou blejsknete tím, že nejste včerejší a stylové oblečení na míru objednávate už jenom on-line.

Jak se k výhodě dostat? Je to jednoduché, při vyplňování údajů v nákupní tašce najdete kolonku "Objednávám s", tam uveďte e-mail kolegy, kamaráda, bráchy či kohokoliv, kdo vás napadne (nezapomeňte mu to ale říct :) ). Jedinou podmínkou je, že vámi vybraný parťák musí vytvořit objednávku obleku na míru / outfit (sako + kalhoty) nejpozději do 2 dnů od odeslání vaší objednávky a zaregistrovat se u nás e-mailem, který jste uvedl, abychom si ověřili, že k vám patří. Kolonku "Objednávám s" už může s klidným srdcem nechat prázdnou.

Jakmile budou splněné tyto podmínky, pošleme vám oběma speciální kód na košili na míru, kterou si posléze zdarma vyberete a my ji připojíme k původní objednávce. A nebo si ji zakupte rovnou a my vám po splnění podmínky pošleme peníze za košili zpět na váš účet. Se stejným kolegou tohle můžete absolvovat pouze jednou. Jeden kolega = 1 košile zdarma. Kdybyste měl nějakou potíž, klidně nám zavolejte. 

Po předání prvního obleku od nás máte 10% slevu na vše a pořád

Budeme rádi, když se vrátíte! Už po první objednávce obleku na míru / outfitu (sako + kalhoty) máte z krku měření přes aplikaci a ještě vám dáme věrnostní 10% slevu. Pokaždé a doživotně. Nejsme zastánci rozdávání slev na potkání, ale když už se známe, máme vyladěný perfektní střih, nezdržujeme se zkušebním oblekem, tak je fér Vám každý další nákup zpříjemnit. 

Máme pro vás ještě něco. Nechte se překvapit

K objednávce vám čas od času přibalíme překvapení. Nechte se překvapit. Prozradit zatím chceme jen tolik, že se vám to v šatníku určitě jistě hodit. 

Dejte si na seznam, co se vám tu líbilo

Člověk nemůže mít všechno hned. Když už jste se s outfitem u nás tak vybírali, odložte si ho alespoň na wishlist – stavit se pro něj můžete kdykoli. Váš wishlist najdete ve svém zákaznickém účtu pod osobními údaji.